Sport, Fitness, Kulturystyka

Urodziny dziecięce w sali zabaw – sprawdź zalety, oferty i ceny!

Urodziny dziecięce w sali zabaw – sprawdź zalety, oferty i ceny!

Sale zabaw to świetne miejsce na rozrywkę dla najmłodszych. Wiele z nich zaprasza również do organizacji imprez urodzinowych!

Dzisiaj dziecięce urodzinki coraz częściej odbywają się poza domem. Prym wiodą wtedy sale zabaw, które oferują również specjalne salki na wynajem. Gdy chodzi o urodziny dla dzieci Warszawa to miasto, gdzie również można urządzić je w popularnych tam salach. O czym warto pamiętać przed skorzystaniem z takiej oferty? Oto najważniejsze informacje dla rodziców!

Sala zabaw – kiedy warto urządzić w niej dziecięce urodzinki?

Nie każdy rodzic dysponuje odpowiednim miejscem do urządzenia imprezy urodzinowej dla swojego dziecka. Zdarza się, że jest go zbyt mało lub po prostu perspektywa wielu małych gości w domu nie jest zbyt atrakcyjna ze względu na czas poświęcony na gotowanie, sprzątanie i potencjalne straty.

Właśnie dlatego coraz częściej urodziny dla dzieci urządzane są poza domem. Dzięki takiej ofercie można urządzi wyjątkowe przyjęcie urodzinowe, które na długi czas pozostanie w pamięci małego solenizanta. Jednocześnie można wtedy zaoszczędzić swój czas na przygotowywaniu przyjęcia we własnym zakresie.

Najczęściej imprezy dla dzieci w salach zabaw organizowane są w przypadku maluchów w wieku od około 5 do 10 lat. Właśnie wtedy przyjęcie odbywające się w sali zabaw może być najlepszym pomysłem i zapewnić najwięcej radości.

Jak wybrać odpowiednią salę zabaw na urodziny dla dziecka?

Wybór właściwego miejsca do urządzenia urodzinek dla dzieci ma duże znaczenie. Na co należy zwrócić wtedy szczególną uwagę?

Gdy chodzi o organizację wydarzeń jak urodziny dla dzieci Warszawa jest miastem, gdzie działa wiele różnych sali zabaw zapraszających najmłodszych do świętowania. Oferują one wtedy specjalne salki do wynajęcia, często również z efektownymi, tematycznymi dekoracjami, gdzie dzieci mogą poświęcić czas na jedzenie, picie, składanie życzeń, odśpiewanie „Sto lat” i wręczenie prezentów.

Wobec tego wtedy, gdy planuje się urządzenie urodzinek w sali zabaw, warto zdecydować się na taką, która oferuje również prywatne salki dla dzieci. Wtedy można łatwiej urządzić przyjęcie, które będzie dopięte na ostatni guzik.

Również wtedy, gdy planuje się imprezy dla dzieci Warszawa może zaoferować salki tematyczne. Świetnym miejscem może być sala zabaw Airo Fun, która poświęcona jest kosmosowi. Maluchy mogą poczuć się wtedy tak, jakby przebywały na innej planecie.  Z ofertą sali na urodziny można zapoznać się bliżej na stronie https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw/urodziny-dla-dzieci.

Pakiety urodzinowe w salach zabaw – na co się zdecydować?

Najczęściej sale urządzające urodziny dla dzieci w Warszawie oraz w innych miejscowościach mogą zaoferować klientom specjalne pakiety urodzinowe. Zawierają one wtedy określone rodzaje usług i obejmują konkretny czas zabawy.

W ramach pakietów urodzinowych określane są:

  • czas wynajmu salki weselnej i zabawy na sali
  • czas opieki nad dziećmi przez opiekuna urodzin
  • rodzaj poczęstunku dla dzieci – napoje, przekąski
  • dodatkowe produkty i usługi, na przykład kolorowa zastawa stołowa czy rezerwacja stolika dla rodziców

Dodatkowo do powyższych pakietów mogą być również dokupione dodatkowe usługi, na przykład jak wynajęcie animatora, przeprowadzenie warsztatów, malowanie buzi, skręcanie balonów, przygotowanie piniaty, wizyta maskotki.

Na sali można też bardzo często zamówić tort. W przypadku wniesienia własnego tortu może być pobierana opłata.

Najlepiej więc porównać ze sobą różne pakiety, aby wybrać taką ofertę, która pozwoli na urządzenie wyjątkowych urodzinek dla solenizanta.

Ile kosztują urodziny dla dzieci urządzone w sali zabaw?

Gdy chodzi o koszty za imprezy dla dzieci Warszawa wraz z innymi dużymi miastami w Polsce prezentuje ceny rozpoczynające się najczęściej od około 60 złotych za osobę, natomiast mogą one kończyć się nawet nad 100 złotych za osobę.

 

Udostępnij

O autorze