Biznes, Firma, E-biznes

Ubrania reklamowe dla firmy – jak kupić?

Ubrania reklamowe dla firmy – jak kupić?

Aby zamówić dla firmy ubrania reklamowe, trzeba wtedy pamiętać o kilku kluczowych kwestiach. Jak je dobrać i gdzie złożyć zamówienie? Jaka jest najlepsza odzież pod nadruk? Zobacz odpowiedzi na te pytania, aby wyszukać najlepsze ubrania do promocji swojego biznesu.

Jakie ubrania reklamowe kupowane są najczęściej?

Niektóre ubrania nadają się pod nadruk lepiej niż inne. Jaka odzież pod nadruk reklamowy jest obecnie najpopularniejsza?

Najczęściej wykorzystuje się w tym celu koszulki, a głównie są to koszulki t-shirt oraz koszulki polo. Te pierwsze mają bardziej sportowy, codzienny wygląd, natomiast drugie mają w sobie nutę elegancji ze względu na kołnierzyk, ale jednocześnie nadal są bardzo wygodne.

Również personalizacji często poddaje się bluzy, na przykład polarowe bluzy lub bluzy bawełniane, które zapewniają komfort w trakcie chłodów.

Ponadto przedsiębiorcy często decydują się na okrycia wierzchnie jak kurtki. Kategoria ta jest bardzo szeroka i obejmuje ona różne rodzaje okryć, na przykład kurtki przejściowe, wiatrówki, kurtki zimowe.

Jaki kolor ubrań pod nadruk wybrać?

Taka odzież pod nadruk może być zakupiona również w różnych kolorach, co także trzeba będzie uwzględnić przy jej dobieraniu.

Kolorystyka ubrań może być neutralna, na przykład można wybrać te w kolorze szarym, białym albo czarnym, ale można też zdecydować się na odzież w barwach nawiązujących do logo firmy, barw firmowych.

Konieczne jest też uwzględnienie kolorystki nadruku, aby dzięki temu był on dobrze widoczny na ubraniach.

Jakie nadruki wykonuje się na odzieży?

W przypadku personalizacji odzieży z wykorzystaniem nadruków wykorzystuje się ich różne rodzaje, dlatego też ważne jest uwzględnienie technologii nadruku.

Zwykle odzież pod nadruk wykańczana jest za pomocą techniki sitodruku, który jest niedrogi i trwały. Można też zdecydować się na inne rodzaje druków, na przykład na druk sublimacyjny, który pozwala na uzyskanie efektownych, wielobarwnych nadruków.

Technikę druku warto więc uzgodnić wcześniej, biorąc pod uwagę typ odzieży, jaką chce się zamówić, a także jej materiał, przeznaczenie. Trzeba wtedy przekazać też odpowiednie informacje o rodzaju druku do projektanta graficznego, gdy ma on przygotować nadruk na koszulkę lub bluzę.

Gdzie można zamówić odzież z nadrukiem?

Gdy planuje się wykonanie personalizacji odzieży, w takim przypadku można wykorzystać dwa rozwiązania – kupić odzież pod nadruk we własnym zakresie, a potem przekazać ją do personalizacji, albo też zamówić ją w firmie, która kompleksowo zajmie się wszystkim.

Druga opcja jest o wiele wygodniejsza od pierwszej, dlatego też jest ona chętniej wybierana przez firmy, które chcą otrzymać personalizowaną odzież dla swoich pracowników czy klientów, kontrahentów. Wtedy konieczne jest też przekazanie projektu graficznego, chyba że zamówienie składa się przez agencję reklamową, która również świadczy takie usługi.

Gdy zatem planuje się promocję firmy z użyciem odzieży z nadrukami, warto pamiętać o powyższych kwestiach, by zakup był udany.

 

Udostępnij

O autorze