Jedziemy nad morze do Sarbinowa

Zamierzając wybrać się w tym roku na wakacje nad morzem musimy wiedzieć czego chcemy od miejsca, do którego mamy zamiar się wybierać. Jeżeli jesteśmy osobami lubiącymi ciszę i i spokój to najlepszym rozwiązaniem dla nas będzie miejscowość o nazwie Sarbinowo.

Sarbinowo jest to wieś licząca sobie trochę ponad 500 osób i leżąca północno-zachodniej Polsce w powiecie koszalińskim. Miejscowość ta jest pozbawiona typowych atrakcji, jakie możemy napotkać w innych miejscowościach do niej podobnych, dzięki czemu możemy tu liczyć na spokojne spędzenie wakacji w zaciszu naszego hotelu. Wieś ta jest miejscem dla ludzi, lubiących ciszę i spokój, ale również dla tych kochających aktywny tryb wypoczynku.

Jeżeli jesteśmy osobami regularnie trenującymi, uprawiającymi sporty, bądź po prostu lubimy się relaksować poprzez aktywność fizyczną, to Sarbinowo jest miejscem idealnym. Dla osób kochających biegać poranne przebieżki na plaży podczas wschodu słońca zapewnią dużo niezapomnianych wrażeń. Jeżeli mamy zamiar wybrać się do Sarbinowa musimy sprawdzić bazę noclegową, która jest niezwykle droga, ale również daje nam wysoki standard i zapewnia dobrze spędzone wakacje. Chcąc wynająć pokój na wakacyjny nocleg w Sarbinowie musimy rezerwować go z dużym wyprzedzeniem, ponieważ ta miejscowość cieszy się ogromną popularnością, a liczni turyści przyjeżdżają tu w każde wakacje.

Ciekawostką o jakiej warto wiedzieć wybierając się do Sarbinowa jest fakt, że miejscowość ta kilka set lat temu leżała jeszcze 11 kilometrów od morza. To pokazuje jak szybko postępowała tutaj erozja, którą w części zatrzymała zapora betonowa postawiona tu w 1910 roku. Obecnie zapora pełni także funkcje deptaka. Znajduje się tu wiele punktów gastronomicznych oraz popularnych stoisk z pamiątkami. Spacery podczas zachodów słońca są nieodłącznym elementem pobytu w Sarbinowie.  

Wybierając się nad morze powinniśmy zabrać tylko najpotrzebniejsze rzeczy, które mogą nam się tam przydać, ponieważ część naszego bagażu możemy zakupić na miejscu. Nad morzem zawsze musimy zachować szczególne zasady bezpieczeństwa w przeciwnym wypadku może nas spotkać nieprzewidziany wypadek, czego nikt z nas na wakacjach nie chce w żadnym wypadku doznać.

2 thoughts on “Jedziemy nad morze do Sarbinowa

  1. Moje ulubione miejsce w Sarbinowie to deptak, mogę tam siedzieć godzinami patrząc na morskie fale!

  2. ja również bardzo lubię wpatrywać się w morze, mąż się ze mnie śmieje, ale dla mnie to czysta przyjemność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *