Bieszczadzkie Żarcie w Polańczyku

Wybierając się do dwóch najpopularniejszych regionów Bieszczad, a mianowicie nad Solinę lub do Polańczyka warto przeczytać wcześniej opinię nie tylko na temat noclegów, ale także i restauracji. Baza turystyczna tutaj jest bardzo dobrze rozwinięta. Przewaga ośrodków wypoczynkowych oferujących noclegi w Polańczyku (w katalogu noclegi) zdominowała całkiem sąsiadującą wieś Solinę. Polańczyk jest największą osadą wypoczynkową z największą ilością ośrodków wypoczynkowych , sanatoriów itd. na terenie całych Bieszczad. W związku z dużym zainteresowaniem powstało tutaj również dużo restauracji.

Ciężko turystom wybrać najodpowiedniejszy spośród wielu innych nie wiedząc nic na temat danego lokalu ,wydając tylko pieniądze w błoto. Według znanego i cenionego na całym świecie portalu Trip Advisor pierwsze za jakość usług, dań, pomysł oraz wystrój posiada Oberża Zakapior mieszcząca się w samym centrum Polańczyka. Restauracja istnieje od 2008 roku i powstała po to, aby stworzyć regionalną i polską kuchnię w miejscu specyficznym dla Bieszczad. Wewnątrz karczmy zachwyci was nie tylko każdy starannie dobrany detal ale także i stroje kelnerów a także unoszący się w powietrzu zapach świeżych potraw. W menu znaleźć można regionalne dania typowo polskie takie jak kluski, pierogi w przeróżnym farszem typowym dla Bieszczad, tradycyjny żurek, baranina, ryby, jagnięcina, schab, drób oraz wiele oryginalnych dań. Według ocen, opinii i własnego doświadczenia, można spokojnie potwierdzić prawdziwość informacji. Dania wydawane szybko, wszystko jest świeże, aromatyczne, aż rozpływa się w ustach. Profesjonalna i miła obsługa dodatkowo wpływa na pozytywne odczucia, a biesiady lecące w tle podkreślają klimat tego miejsca. Oberża warta zachodu. Porcje solidne, cena przystępna, zadowoleni goście, to chyba motywy właścicieli tego lokalu.

2 thoughts on “Bieszczadzkie Żarcie w Polańczyku

  1. Zakapior! To obowiązkowy punkt wyjazdu w Bieszczady! Takie jedzenia nie ma chyba nigdzie… Długo szukam knajpy, która może jej dorównać! Macie jakieś swoje numery jeden w tym temacie?

  2. Pyszne jedzenie, świetny klimat i fantastyczna obsługa. Nic dodać nic ująć. Koniecznie musicie spróbować będąc na miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *